Rekomendowany Fotograf Google


Wirtualny Spacer w technologii Street View

Jestem rekomendowanym fotografem Google, mogę wykonać dla Państwa sesję w ramach projektu Google Street View | Trusted (wcześniej Business View w Mapach Google oraz Google Zdjęcia Firmowe), który jest podobny do projektu STREET VIEW (widok panoramiczny z ulicy) z tym, że prezentujący wnętrza firm. W ramach projektu wykonuję również zdjęcia tradycyjne ważnych miejsc, które zostaną umieszczone w Państwa firmowej wizytówce GOOGLE+.

Jako pierwszy Rekomendowany Fotograf Google na Śląsku, uzyskałem możliwość fotografowania dużych obiektów nawet do 500 panoram w projekcie!

Radosław Sobik Najlepszy Specjalista Znajdziesz mnie na liście rekomendowanych fotografów Google.

Restauracja Wirtuozeria - Logo Sacrum Popiół i Pamięć Logo Royal Dental Logo pub dogbolllocks logo Nowy Roździeń Nextday Logo Mojito Logo Ludwik Styl Logo Likus Hotele i Restauracja Logo Kominki Godzic Logo Hotel na Błonoach Logo Elzap Logo Browar Miejski Logo BoConcept Logo Alpe Bike Logo

Ten projekt ma na celu ułatwienie Przedsiębiorcom dotarcie do klientów i zachęcenie klientów (korzystających z wyszukiwarki Google) do odwiedzenia firmy, sklepu, restauracji. Odbywa się to w ten sposób, że już w wynikach wyszukiwania w Google albo Google Maps, na Państwa stronie/wizytówce widać wnętrze lokalu w panoramicznej wycieczce wirtualnej. Można spacerować po salach, oglądać wystrój, wyposażenie, artykuły handlowe.

Usługa Google Street View znacznie poprawia widoczność wizytówki w wynikach wyszukiwania!

Gotowy wirtualny spacer można łatwo umieścić na swojej stronie, w artykule sponsorowanym oraz na stronach partnerów. Dodatkowo można generować linki, które publikując np Facebooku szybko przeniosą do wybranego miejsca.


View Larger Map

Wybrane realizacje:

Royal Dental, Rybnik: http://goo.gl/DQig33

Stomatologia Śmigiel: http://goo.gl/maps/zcSF0

Browar Miejski Bielsko Biała: http://tnij.org/browarbielsko

Bistro&Beer Słodownia: http://goo.gl/maps/faOrY

Pub Dog’s Bollocks: http://goo.gl/maps/FJALQ

Pizzeria Pecorino w Rybniku http://goo.gl/maps/Ei3Qq

Anuttara Day Spa Rybnik: http://goo.gl/maps/WmXZG

Czarna Owca Rybnik: http://goo.gl/maps/4utuA

Francuski Salonik Rybnik: http://goo.gl/maps/o7HAX

Pizzeria Stonehenge z Sosnowca: http://goo.gl/maps/cUw66

Minibrowar Tragarz: http://goo.gl/maps/VtRDM

Lasok Architekci: http://goo.gl/maps/3igg0

Domus Łazienki Katowice: http://goo.gl/maps/Lc4ps

RCPRO, Rybnik: http://goo.gl/maps/Wcb08

Business View w Mapach Googe Cennik:


Głównym kryterium branym pod uwagę podczas wyceny jest ilość panoram - 1 panorama to jeden punkt (jedno zdjęcie panoramiczne). Panoramy wykonywane są co 4 metry tak aby osoby "spacerujące" mogły dokładnie obejrzeć miejsce i produkty oferowane przez firmę.

Wirtualny Spacer Street View to nie tylko nowoczesna galeria, podpowiem jak to narzędzie wykorzystać w marketingu internetowym.

Obsługuję firmy na śląsku, oraz w innych województwach (Wystarczy złożyć zapytanie) Street View w Mapach Google Śląsk: Katowice. Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik, Żory, Częstochowa, Racibórz, Tychy, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź.

Twój Rekomendowany Fotograf Google - Radosław Sobik Zadzwoń! tel. 609 217 260
lub napisz radoslawsobik@gmail.com

Zdjęcia Firmowe Google – czym są i dlaczego warto z nich korzystać?

Niedziela 23 lutego 2014, przez admin

Osoby korzystające z możliwości Miejsca Google nie mogły przeoczyć pojawienia się nowej i niezwykle atrakcyjnej formy dodatkowego promowania swojej działalności. Pojawienie się opcji Zdjęcia Firmowe Google, opartych na technologii Google Street View, może (...) więcej

Pozycjonowanie wizytówek - strategia działania.

Niedziela 23 lutego 2014, przez admin

Zadbać musimy nie tylko o jakość naszej strony firmowej, jest znacznie więcej czynników decydujących o pozycji w wynikach wyszukiwania. Premiowanymi elementami są kompletnie zaprezentowane dane dotyczące firmy, takie jak adres i dane kontaktowe. Nie (...) więcej

Fenomen Google Miejsca - czyli jak za darmo pokazać się światu

Czwartek 5 grudnia 2013, przez admin

Wyszukując daną frazę, przykładowo „mechanik samochodowy Rybnik” zobaczymy mapkę Warszawy z zaznaczonymi warsztatami samochodowymi. Najeżdżając na dany punkt, ukazują się nam dane tejże firmy, włącznie z numerem telefonu jak i adresem strony internetowej (...) więcej


Opublikowano 3 artykułów w tym dziale, z których na tej stronie wyświetlono 3.

© 2011 Radosław Sobik | Mapa strony | Prace redakcyjne RSS 2.0