Radosław Sobik - Panoramy 360, Gigapanoramy 360

Kościół p.w. WNMP w Chełmnie

Prezentowana Wirtualna Wycieczka przedstawia wnętrze Kościóła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie. Kościół mimo iż w trakcie remontu wart był odwiedzenia i sfotografowania. Jeżeli tylko nadarzy się okazja to chciałbym uwiecznić efekt prac konserwatorskich i restauracyjnych. Kościół wybudowany w latach 1280-1320 jako trójnawowa hala z wydzielonym prezbiterium. Zwiedzając i wykonując te panoramy podziwiałem bogaty wystrój rzeźbiarski, zwłaszcza te przedstawiające apostołów przy filarach od nawy głównej.

Mimo iż Chełmno zlokalizowane jest na często uczęszczanej trasie do tej pory nie miałem okazji go zwiedzić. Wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jak już wspominałem chętnie tu powrócę i wykonam więcej panoram sferycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www parafii w Chełmnie oraz ma stronie poświęconej średniowiecznej architekturze www.zamki-gotyckie.pl

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić wirtualną wycieczkę.


Link do panoramy:

Jeżeli chcesz zamieścić link do tej prezentacji/panoramy na swojej stronie internetowej możesz to uczynić wklejając poniższy kod HTML w odpowiednim miejscu. :


Lokalizacja:


TAGI:


Chełmno - Fuji S5 pro - Gotyk - Kościół - kujawsko-pomorskie - Polska - Sigma 8mm - wirtualna wycieczka
<< Kościół p.w. Michała Archanioła w Barcinku | Zdjęcia Firmowe Google – czym są i dlaczego warto z nich korzystać? >>

Zaproponuj ten artykuł znajomym:


© 2011 Radosław Sobik | Mapa strony | Prace redakcyjne RSS 2.0