Rekomendowany Fotograf Google ★

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Oferta

Oferta

Czym tak naprawdę są wirtualne panoramy 360?

Jest to specjalny, oryginalny rodzaj zdjęcia. Widać na nim wszystko, co mieści się dookoła obiektu, który został sfotografowany – innymi słowy: całe otoczenie.
Patrząc na wirtualną panoramę mamy możliwość „obracania się” w tym punkcie, w którym zdjęcie zostało zrobione i patrzeć naokoło – dostrzegając szczegóły, który możemy lepiej poznać, dzięki możliwości przybliżenia obrazu, czyli w tym przypadku naszej wirtualnej panoramy.
Oczywiście zawsze oglądamy je na monitorze komputera lub innym sprzęcie mającym te same możliwości technologiczne (powiększony obraz można uzyskać chociażby za pomocą podłączenia rzutnika, a w ramach promocji można taką panoramę wyświetlać nawet na ścianie, wieczorową porą i w miejscu, w którym jest odpowiednia ilość ludzi, na których nam zależy aby zobaczyli, co mamy do zaoferowania). Można to zobaczyć w zakładce „Wirtualne Wycieczki” lub „Gigapanoramy”.

Dlaczego warto inwestować w wirtualne panoramy i być zawsze o krok przed konkurencją?

Wszędzie tam, gdzie jest potrzeba przedstawienia ciekawego miejsca w sposób oryginalny celem zachęcenia do zapoznania się z nim lub do Jego odwiedzenia, wirtualna panorama jest najlepszym do tego rozwiązaniem.
Będzie ona bardzo dobrym wstępem do Państwa oferty. Gdyż już na początku podejmowania decyzji, potencjalny klient będzie mógł zobaczyć, na co może liczyć i czego może się spodziewać w danym miejscu. Następnie pozna szczegóły finansowo-organizacyjne, itp.

Korzyści z posiadania i wykorzystywania wirtualnych panoram i gigapanoram.

Są to przede wszystkim elementy przewagi konkurencyjnej, którą zyskujecie Państwo, dzięki przedstawieniu swojej oferty, realizacji, właściwości danego obiektu za pomocą panoramy. Zwiększa się przede wszystkim atrakcyjność Waszej strony internetowej, gdy posiadają Państwo ofertę przedstawioną przy pomocy tego rodzaju technologii. A pamiętać należy, że odbiorca, w przypadku poszukiwania informacji o danej usłudze zawsze spędzi więcej czasu na stronie, które nie tylko go zaskoczy, ale ma do zaoferowania bezpośrednią korzyść, jaką
z daną usługą się łączy.