Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Gigapanoramy > Benedyktyni Lubin - Gigapanorama

Benedyktyni Lubin - Gigapanorama

Środa 29 czerwca 2011, przez Radosław Sobik

Dzieje lokalne parafii są połączone z dziejami klasztoru benedyktynów w Lubiniu, który został ufundowany juz w II poł. XI wieku.

Kościół klasztorny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny i parafialny św. Leonarda (zaledwie 150 metrów od klasztoru) w ciągu wieków były przebudowywane - zauważalne są elementy romańskie, gotyckie oraz barokowe, które to eksponowane są przez moją gigapanoramę.

Prezentacja ta należy do pierwszych moich udanych prób fotografii sferycznej wysokiej rozdzielczości. Mimo iż daleko jej do tych rekordowych prawdziwych GIGA panoram, pozwala już na dokonanie zbliżeń dużo dokładniejszych niż te w zwykłych panoramach 360.

Technologia ta wydaje się być idealna do wnętrz bogatych w szczegóły a na pewno takim jest kościół klasztorny p.w. Narodzenia NMP w Lubiniu.

Zobacz również Klasztorny Kościół w Lubinie oraz Kościół pw. św Leonarda w Lubiniu

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić Gigapanoramę.


Zobacz on-line : Benedyktyni Lubin - Gigapanorama