Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Cała Polska w Street View

Cała Polska w Street View

Środa 26 czerwca 2013, przez Radosław Sobik

Ostatnim razem wspominałem o nowym projekcie Google Buissnes Photo, dzięki któremu właściciele biznesów mogą zaprosić "wirtualnie" swoich klientów do swoich placówek. Bardzo dobrze ta usługa sprawdziła się w USA, Hiszpanii czy też w Wielkiej Brytanii. Powiększając odpowiednio mapę większych miast w miejscu gdzie ta usługa funkcjonuje pojawią się żółte okręgi, na które wystarczy "opuścić" żółtego "chłopka".

Fakt opublikowania w formie streetview prawie całej Polski prawdopodobnie jest związany ze startem tego projektu w naszym kraju. Google Zdjęcia Firmowe bo tak prawidłowo nazywa się projekt o którym wcześniej wspominałem w tym poście. Sam zostałem do projektu zaproszony jak i wielu innych polskich panoramistów. Dobrze to wróży całemu projektowi a fakt, że obsługiwany będzie przez profesjonalistów i hobbystów zajmujących się fotografią panoramiczną, owocować będzie wysokiej jakości panoramami Zdjęć Firmowych.

Aby móc uczestniczyć w projekcie i wykonywać zdjęcia panoramiczne dla map google, trzeba przejść odpowiednie szkolenie on-line. Po zdaniu testu wykonuje się zdjęcia próbne po których można już świadczyć usługi dla biznesu.

Już dziś zapraszam do Wycieczki po Francuskim Saloniku w Rybniku:


Wyświetl większą mapę

Wirtualne wycieczki wykonane w ramach programu Google Zdjęcia Firmowe umieszczone są na serwerach Google. Wyświetlają się na wizytówkach firmowych oraz w wynikach wyszukiwania oraz mapach zachęcając użytkowniku do wejścia do prezentowany w ten sposób wnętrz. Wystarczy umieścić prosty kod HTML aby wyświetlić wycieczkę na własnej stronie www tak jak zrobiłem to ja w tym poście.
Zapraszam do współpracy firmy, którym zależy aby w sposób nowoczesny zaprezentować swój biznes na mapach Google! W ramach tego projektu działam na terenie całego województwa śląskiego.