Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Co uzyskasz dzięki profesjonalnej fotografii biznesowej?

Co uzyskasz dzięki profesjonalnej fotografii biznesowej?

Czwartek 19 stycznia 2017, przez Radosław Sobik

Nie sposób przecenić wagę profesjonalnej fotografii biznesowej. Jej zalety są ogromne, a przekonali się o tym wszyscy ci, którzy zmienili swoją identyfikację wizualną i oparli ją o dobrze przygotowane zdjęcia. Fotografia biznesowa podkreśli Twój charakter, cechy prowadzonego przez Ciebie biznesu i przyciągnie niezdecydowanych klientów. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną fotografię biznesową?

Identyfikacja wizualna a fotografia biznesowa

Identyfikacja wizualna pozwala na odróżnienie się od ogromnej liczby firm znajdujących się na rynku. Nawet jeśli Twój produkt lub usługa są bardzo innowacyjne i nie masz konkurencji w swojej dziedzinie, dobrze wykreowany wizerunek pozwoli podkreślić Twoją indywidualność i charakter. Profesjonalne fotografie biznesowe sprawią, że zbliżysz się do klienta, dzięki czemu wytworzy się między Wami swego rodzaju więź, która zatrzyma go przy Tobie na dłużej. Dzięki spójnemu wizerunkowi, który potwierdzą personalizowane fotografie, przedstawisz światu swój profesjonalny obraz.

Zlecenie sesji czy zdjęcia stockowe?

Powyższe słowa przekonały Cię do wybrania zdjęć do swoich materiałów promocyjnych. Świetnie! Jednak jeśli zastanawiasz się jeszcze czy nie skorzystać z banków fotografii, zamiast zlecać sesję, odpowiedź jest prosta – zdecydowanie nie! Zdjęcia stockowe to zdjęcia anonimowe, przedstawiające uśmiechnięte osoby, wypolerowane biurka i pięknie urządzone gabinety, lecz nie mówiące nic o Twoim biznesie. Fotografia biznesowa przedstawi Ciebie, Twoją firmę, pracowników i wnętrza. To pozwoli Ci na zbudowanie spójnego, przemyślanego wizerunku, budzącego zainteresowanie i chęć współpracy u potencjalnych klientów.

Ukształtuj wizerunek firmy, dzięki profesjonalnej fotografii

Dobrze wykonane zdjęcia mogą powiedzieć o Tobie więcej niż kilka stron tekstu! Jeśli w materiałach promocyjnych, na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych umieścisz profesjonalne fotografie biznesowe, osoby z zewnątrz uznają Cię za osobę kompetentną i prowadzącą przedsiębiorstwo w przemyślany sposób. Spójnie budowany za pomocą zdjęć wizerunek firmy silniej przemówi do odbiorcy. Profesjonalni fotografowie podpowiedzą Ci jak ustawić się na zdjęciu i jakie zdjęcia wykonać, aby jak najlepiej oddawały charakter Twojego biznesu. Warto zdać się na doświadczenie specjalistów w tej dziedzinie. Z pewnością nie pożałujesz wykonania fotografii biznesowych!

Biznesowa fotografia portretowa