Profesjonalna Fotografia Wnętrz i Nieruchomości, Wirtualne Spacery Google

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Google Business Photos w Polsce

Google Business Photos w Polsce

Wtorek 16 kwietnia 2013, przez Radosław Sobik

Tak jak pisałem we wcześniejszym poście narzędzia firmy Google są pomocne podczas planowania wyjazdu wakacyjnego, i szukania ciekawych miejsc na mapie, która zintegrowana jest z innymi projektami. Przeglądając ulice Barcelony udało mi się wejść do środka bardzo przyjemnej restauracji, którą mogłem zwiedzić. Możliwość wejścia do wnętrz różnych biznesów oferuje usługa Google Business Photos.

Temat wydał mi się na tyle interesujący, że rozpocząłem przeglądanie mapy Barcelony. Okazało się wiele barcelońskich firm korzysta z tej usługi. Można w taki sposób wirtualnie zwiedzić dużą część miasta, pospacerować uliczkami i poczuć klimat wnętrz hiszpańskich restauracji i kameralnych kawiarni.

W ramach projektu znajdziemy wiele restauracji, hoteli czyli tych branż, do których fotografia panoramiczna najbardziej pasuje. Oprócz tych oczywistych miejsc znalazłem warsztat samochodowy, siłownie czy gabinet dentystyczny.

Szukając dalej znalazłem stroną na której publikowane są przykładowe realizacje w ramach projektu, przykłady znajdziesz tutaj http://exampletours.com/

Projekt ten będzie również dostępny na naszym rynku. Data startu oczywiście nie jest znana ale zapewne jeszcze w tym roku. Oprócz nowoczesnej prezentacji, strona prezentowanego biznesu będzie wyświetlała się wyżej od konkurencji w wynikach wyszukiwarki, googl’e zawsze w taki sposób promuje swoje usługi dlatego wyświetlane są na początku strony. Tak było w przypadki projektu GOOGLE MIEJSCA.

cdn...