Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Wirtualne Wycieczki > Katedra Matki Bożej Radosnej z Liesse

Katedra Matki Bożej Radosnej z Liesse

Poniedziałek 6 lutego 2012, przez Radosław Sobik

Jednodniowa wycieczka do francuskiej miejscowości Annency nazywanej Alpejską Wenecją. Bardzo urocze miasto - zwłaszcza jego zabytkowa część.

Wirtualny spacer składa się z 4 panoram sferycznych, bardzo ciężko wykonuje się takie prace w biegu w miejscu odwiedzanym przez wielu turystów. Panoramy powstały z jednego pliku Raw wywołanego z różną ekspozycją - później połączone programem Enfuse Gui.
Publikując tą wycieczkę chciałbym rozpocząć cykl panoram powstałych na wakacyjnym wypadzie do Szwajcarii. Inny świat! Piękne zabytki otwarte i udostępnione turystom. Wyjazd udało się zrealizować jeszcze w czasach kiedy frank kosztował 2,2 PLN. Zachęcam do powrotu na moją stronę - a najlepiej do polubienia mojego profilu Facebook aby być na bieżąco :)

Z samego Annency przedstawię jeszcze jedną prezentacje - zbiorową, tylko w tej Katedrze udało mi się wykonać na tyle wystarczająco ilość zdjęć aby mogła powstać jedna praca.

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić wirtualną wycieczkę.


Zobacz on-line : wycieczka wirtualna - link