Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Google Street View Portfolio > Kolegiata Św. Anny w Krakowie

Kolegiata Św. Anny w Krakowie

Niedziela 11 grudnia 2016, przez Radosław Sobik

Obiekty sakralnych sfotografowałem wiele. Kolegiatę już 3 razy wirtualny spacer 1, Kolegiata - wirtualny spacer 2. Jest to mój ulubiony kościół barokowy jaki fotografowałem. Tym razem w technologii Google Street View. Część panoram to pełne zdjęcia 360 z wyretuszowanym miejsce po statywie.

W pewnym momencie Google umożliwił Rekomendowanym Fotografom publikowanie własnych panoram - to znaczy opracowanych w oprogramowaniu na którym dany fotograf pracuje (w moim przypadku to PTGui).

Takie własne dopieszczone panoramy z pewnością wyglądają lepiej od tych składanych przez automat, który nie daje możliwości dodatkowej obróbki po złożeniu.
Od momentu kiedy edytor Street View Google stał się opcją wszystkie moje panoramy składam sam, co oprócz wysokiej jakości daje możliwość ponownego wykorzystania poszczególnych panoram w innych projektach - np jako pojedyncze zdjęcie panoramiczne umieszczone na Facebooku.

Miłego spacerowania po Kolegiacie.

Aktualizacja 7.01.2017
Gigapanorama wnętrza Kolegiaty


Zobacz on-line : Kolegiata Św. Anny w Krakowie

W tym samym dziale