Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Wirtualne Wycieczki > Kościół p.w. WNMP w Chełmnie

Kościół p.w. WNMP w Chełmnie

Wtorek 18 października 2011, przez Radosław Sobik

Prezentowana Wirtualna Wycieczka przedstawia wnętrze Kościóła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie.
Kościół mimo iż w trakcie remontu wart był odwiedzenia i sfotografowania. Jeżeli tylko nadarzy się okazja to chciałbym uwiecznić efekt prac konserwatorskich i restauracyjnych.
Kościół wybudowany w latach 1280-1320 jako trójnawowa hala z wydzielonym prezbiterium. Zwiedzając i wykonując te panoramy podziwiałem bogaty wystrój rzeźbiarski, zwłaszcza te przedstawiające apostołów przy filarach od nawy głównej.

Mimo iż Chełmno zlokalizowane jest na często uczęszczanej trasie do tej pory nie miałem okazji go zwiedzić. Wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie i jak już wspominałem chętnie tu powrócę i wykonam więcej panoram sferycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www parafii w Chełmnie oraz ma stronie poświęconej średniowiecznej architekturze www.zamki-gotyckie.pl

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić wirtualną wycieczkę.


Zobacz on-line : link do wycieczki wirtualnej