Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Orange do Orange za darmo. Operator wprowadził nową usługą w taryfie (...)

Orange do Orange za darmo. Operator wprowadził nową usługą w taryfie YES

Sobota 11 lipca 2015, przez Radosław Sobik

Francuski operator znosi koszty połączeń telefonicznych dla wszystkich klientów Orange na kartę. Oferta „Za darmo Orange” jest dostępna dla osób, które wybrały uniwersalną taryfę YES i mogą pochwalić się aktywnym kontem na połączenia wychodzące.

Dziś znamy już szczegóły usługi „Za darmo w Orange”

Z początkiem I kw. br. Orange zdecydowało o wprowadzeniu nowej usługi „Za darmo w Orange” dla klientów indywidualnych, którzy korzystają z oferty na kartę w taryfie YES. Po jej aktywacji, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z połączeniami telefonicznymi do innego użytkownika sieci Orange (dotyczy także wiadomości tekstowych SMS).

Czy „Za darmo w Orange” jest rzeczywiście bezpłatne?

W informacji prasowej opublikowanej przez operatora wynika, że pierwsza aktywacja jest bezpłatna; usługa będzie aktywa tak długo, jak długo klient będzie utrzymywał aktywne konto na połączenia wychodzące. W razie przerwy, tj. nie doładowania konta na czas, ponowna aktywacja usługi to jednorazowy koszt 2,90 złotych.

Usługę można aktywować na dwa sposoby:

  • posługując się kodem na klawiaturze telefonu: *110*47#,
  • wysyłając wiadomość * o treści START na numer 131.

* Koszt wysłania wiadomości zgodnie z taryfikatorem w sieci Orange.

Aktywacja usługi dla pozostałych klientów Orange na kartę

Z usługi mogą skorzystać także wszyscy pozostali klienci oferty na kartę. Po aktywacji „Za darmo w Orange” operator automatycznie zmienia dotychczasową taryfę na YES. Orange zapewnia, że zmiana taryfy jest bezpłatna.

Uwaga: jak podaje operator, aktywacja usługi „Za darmo w Orange” spowoduje dezaktywację usługi „Konto Ważne Rok”, a ewentualny powrót do „Konto Ważne Rok” będzie niemożliwy.