Profesjonalna Fotografia Wnętrz i Nieruchomości, Wirtualne Spacery Google

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Wirtualne Wycieczki > Piknik historyczny w Bolkowie

Piknik historyczny w Bolkowie

Czwartek 25 sierpnia 2011, przez Radosław Sobik

Dzięki panoramom 360 można przedstawić nie tylko wnętrza, opuszczone wieczorne place, rynki lecz również wykonać reportaż z wydarzeń, które przyciągają tłumy widzów. Do nich również należy ta prezentacja.
Panoramy prezentowane są częścią mojego wakacyjnego wypoczynku. Mimo, że o wakacjach zdążyłem zapomnieć to materiał jaki udało mi się sfotografować posortowałem i pogrupowałem parę dni temu. Tych z 2010 do dziś nie udało mi się uporządkować.
Tego dnia to Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złotoryi był celem numer 1 wakacyjnego odkrywania woj. dolnośląskiego. Dojazd do Złotoryi był utrudniony ze względu na odbywające się zawody kolarskie - dokładnie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym 2011.

Za to trafiliśmy do Bolkowa i to w dzień organizowanego pikniku historycznego.
Jeżeli macie niedosyt średniowiecznego klimatu polecam stronę Witolda Gidel, który specjalizuje się w reportażu panoramicznym i ma kilka realizacji utrzymanych w takim klimacie.

Pierwsza panorama wykonana została w granicy obozu drużyny ULF RAGNARSSON HIRD.

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić wirtualną wycieczkę.


Zobacz on-line : wycieczka wirtualna - link