Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Google Street View Portfolio > Politan Rybnik

Politan Rybnik

Piątek 23 grudnia 2016, przez Radosław Sobik

Wirtualny Spacer w technologii Google Street View to bardzo ciekawe narzędzie do różnorakiego wykorzystania. Jedni chcą pokazać swoją ekspozycję inni zachęcić do pracy w swoim biurze, są takie firmy, które chcą pokazać swoją wyjątkowość i udowodnić możliwości produkcyjne. Wszystkie te cele można zrealizować odpowiednio tworząc ofertę na stronie z pewnością spacer wirtualny będzie potwierdzeniem słów na niej zawartych i ciekawym dodatkiem.

W przypadku firmy Politan (http://www.politan.pl/) z Rybnika celem spaceru było zaprezentowanie siedziby firmy i ułatwienie dotarcia, z którym wielu interesantów miało problem. Na wykonanym spacerze widać wyraźnie gdzie firma Politan ma swoją siedzibę.
Spacer składa się z 6 panoram a koszt wykonania takiej usługi nie należy do sporych wydatków. Jeżeli i ty chciałbyś skorzystać z technologii Google Street View i zaprezentować swoją firmę to zapraszam do kontaktu.


Zobacz on-line : Politan Rybnik

W tym samym dziale