Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Wirtualne Wycieczki > Śmigiel Stomatologia

Śmigiel Stomatologia

Środa 26 czerwca 2013, przez Radosław Sobik

Kolejna realizacja przedstawia spacer wirtualny po klinice/gabinetach stomatologicznych Państwa Śmigiel.
Na stronie http://www.smigiel.net w taki sposób reklamują swoje usługi:


„Nasza praca daje nam mnóstwo satysfakcji, dzięki niej realizujemy swoje marzenia .Nasze wysokie kwalifikacje i ciągłe kształcenie na krajowych i zagranicznych konferencjach pozwalają ᅠnam na bieżąco zapoznawać się z rozwojem stomatologii oraz ᅠwprowadzać nowe techniki, które ᅠprzynoszą Państwu rzeczywistą korzyść. Do tego dochodzi nasze członkostwo w wiodących specjalistycznych towarzystwach stomatologicznych w Polsce i Świecie. Jesteśmy ekspertami z zakresu stomatologii estetycznej oraz autorami wielu publikacji w specjalistycznych magazynach dentystycznych. Nasi Pacjenci cenią sobie ten aktualny i szeroki wachlarz wiedzy – mogą być bowiem pewni, że otrzymują leczenie zgodne z najnowszymi osiągnięciami nauki.“

Dzięki wirtualnej wycieczce każdy może zobaczyć jak urządzone są gabinety i na jak bardzo zaawansowanym sprzęcie pracuje się w tej klinice.


Zobacz on-line : Śmigiel Stomatologia Katowice