Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Samyang 7.5mm > Wirtualny Spacer po Krakowie

Wirtualny Spacer po Krakowie

Piątek 23 grudnia 2011, przez Radosław Sobik

Wcześniej już publikowana wirtualna wycieczka, która została wykonana przed wprowadzeniem obiektywu na rynek. Jest to pierwsza na świecie wirtualna wycieczka wykonana samyangiem 7.5mm :).
Wykonując testy w Krakowie, wybór padł na kolegiatę św Anny, Collegium Maius, oraz okolice krakowskiego rynku i królewskiego zamku. Powstała bardzo ciekawa prezentacja. Co do samego obiektywu, który wydaje się być idealnym do zastosowań w fotografii panoramicznej. Spacer trwał ok 2 godziny a ja nie poczułem, żadnego dyskomfortu spacerując z tym lekkim zestawem. Ciężar to zaleta czyniąca z tego samyanga idealnego towarzysza fotografa panoramisty. Od strony technicznej, co jest bardzo ważne nie spotkały mnie żadne niespodzianki. Obiektyw zamontowany „na oko“ - ma się to doświadczenie :) a zdjęcia nim wykonane bezbłędnie zostały połączone w PTGUI.


Zobacz on-line : Link do wirtualnej wycieczki