Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Gigapanoramy > Święta Góra - Gigapanorama

Święta Góra - Gigapanorama

Czwartek 18 sierpnia 2011, przez Radosław Sobik

Wszystko zaczęło się od Benedyktynów - mam tu na myśli chrystianizacje okolicy, którego to zadania podjęli się mnisi z Lubina. Tak samo było w moim przypadku, podróżując po Wielkopolsce wpierw wstąpiłem do Benedyktynów a potem na Świętą Górę.

Technicznie panoramy to to samo, wykonane wspaniałym nikkorem 20mm użyczonym przez życzliwego przyjaciela fotografa. Niestety już wchodząc do kościoła zauważyłem grupę dzieci w strojach komunijnych na parkingu, dlatego rozpocząłem fotografować podłogę od nóg statywu tak aby nikt już nie mógł mi przeszkodzić w zakończeniu dzieła. Szkoda, świątynia piękna gdyby tylko wystarczyło czasu można by stworzyć ciekawą prezentację w postaci wirtualnego spaceru lub drugą panoramę wysokiej rozdzielczości z miejsca na kopułą.

Historia parafii, filipinów, kościoła, sanktuarium MB Świętogórskiej opisana jest na stronie księży filipinów: http://www.filipini.gostyn.pl , serdecznie polecam tą lekturę.

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić Gigapanoramę.


Zobacz on-line : Święta Góra - Gigapanorama