Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Wirtualne Wycieczki > ViewAt.org - QTVR-Poland

ViewAt.org - QTVR-Poland

Środa 29 czerwca 2011, przez Radosław Sobik

Kiedy powstały moje pierwsze panoramy szukałem miejsca na ich publikację. Wybór padł na portal Viewat.org. Dziś moje portfolio to ponad 140 panoram z różnych polskich miejscowości. To nie wszystkie panoramy jakie wykonałem tylko część, publikując je w tym serwisie starałem się ograniczać publikację do kilku sztuk panoram z danej lokalizacji.
Od sierpnia 2011 moje prace zacząłem umieszczać na bardzo ciekawym polskim katalogu wycieczek wirtualnych www.qtvr-poland.com. Wrzucając panoramy można pogrupować je w Wirualne Wycieczki. Polecam tę stronę wszystkim planującym wakacje w Polsce - system wyświetla panoramy wg. najbliżej lokalizacji a katalog liczy już kilka tysięcy panoram.

.

Panoramy 360 wykonuję od 2008 roku i od zawsze myślałem o publikowaniu moich prac na swojej własnej stronie www. Pomysł ten coraz bliższy realizacji, mam nadzieję, że wkrótce panoram 360 zacznie tu przybywać. Mimo to mam zamiar dalej publikować moje prace na portalach "zewnętrznych".


Zobacz on-line : Moje portfolio na viewat.org