Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Wiosna w Krakowie rozkwita imprezami, na czele z Juwenaliami

Wiosna w Krakowie rozkwita imprezami, na czele z Juwenaliami

Czwartek 1 maja 2014, przez Radosław Sobik

Juwenalia Krakowskie od lat przyciągają dziesiątki tysiące studentów, ale i nie tylko. Bogata i atrakcyjna obsada muzycznej sceny sprawia, że w koncertach uczestniczą ludzie w różnym przedziale wiekowym, z różnych miejsc w Polsce, a co za tym idzie najpierw muszą zapewnić sobie zakwaterowanie. W przypadku przyjazdów na tego typu imprezy, głównym czynnikiem decydujących o wyborze hotelu jest cena. Nie ma sensu wydawać wielkich kwot na nocleg, gdy przez większość czasu spędzonego w Krakowie zamierzamy się bawić.

Ekonomiczne hotele w Krakowie łatwo i szybko znajdziemy za pośrednictwem strony www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml. Tylko w okolicach centrum miasta mamy do dyspozycji: ibis Kraków Stare Miasto, ibis budget Kraków Stare Miasto czy ibis Kraków Centrum. Każdy z wymienionych obiektów cechuje połączenie rozsądnych cen i komfortowo wyposażonych pokoi. Warto sprawdzić, co oferują poszczególne hotele i w ten sposób idealnie dostosować warunki noclegowe do własnych potrzeb. Dobrą propozycją dla grupy znajomych jest pobyt w ibis budget Kraków Stare Miasto. Wybierając pokój w wersji „Twin” otrzymujemy pomieszczenie z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz możliwością dostawienia kolejnego. Do tego dochodzą prysznic, osobna toaleta, telewizor i dostęp do sieci, dzięki któremu błyskawicznie podzielimy się wrażeniami z koncertu z najbliższymi.

Podczas tegorocznego święta żaków w Krakowie będzie się działo. Organizatorzy zaplanowali występy między innymi Indios Bravos, T.Love, Czesław Śpiewa, Enej, Coma, Farben Lehre, Coma, IRA, O.S.T.R. oraz Kult. Dla każdego coś dobrego, całość okraszą dodatkowe atrakcje, jak chociażby barwny korowód czy wybory najmilszej studentki. Jak widać Juwenalia są doskonałym pretekstem do wizyty w Krakowie. Dobry hotel w przystępnej cenie doskonale uzupełni dobrą zabawę w zróżnicowanych muzycznych rytmach. Dlatego lepiej nie zwlekać na ostatnią chwilę, lecz dokonać wcześniejszej rezerwacji i cieszyć się beztroskimi chwilami.

Zobacz więcej: Hotele Kraków - www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm