Profesjonalna Fotografia Wnętrz i Nieruchomości, Wirtualne Spacery Google

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Blog > Wpadki telewizyjne

Wpadki telewizyjne

Czwartek 16 maja 2013, przez Radosław Sobik

Każda stacja telewizyjna emituje programy live, które zwykle przyciągają rzesze widzów. Na żywo obejrzeć możemy nie tylko programy informacyjne, ale także różne programy rozrywkowe. Program TV nadawany live może okazać się sporą niespodzianką zarówno dla osób w nim występujących jak i dla widzów. Do historii przeszły niektóre wpadki telewizyjne, które obecnie za pośrednictwem Internetu trafiają do milionów osób na całym świecie.

Dość często zdarza się, że goście i prowadzący programów na żywo mają problemy ze swoją garderobą. Swego czasu świat obiegły zdjęcia występującej w programie tanecznym „La Academia 2011” Pameli Anderson, która w trakcie swojego występu musiała wkładać dużo trudu w utrzymanie na miejscu opadającej sukni.

Problemy z garderobą dotyczą nie tylko pań. Występujący w trakcie 80-tego finału wyborów Miss Polonia piosenkarz Maciej Maleńczuk miał rozpięte spodnie, co oczywiście uwieczniły kamery.
Za wpadkę powszechnie uznaje się także pamiętny strój Edyty Górniak na rozdaniu Wiktorów w 2002 roku. Choć od tego czasu minęło już ponad 10 lat, zdjęcia piosenkarki w skąpym stroju przyklejonym za pomocą plastrów do dziś pojawiają się we wszystkich zestawieniach najmniej udanych stylizacji polskich gwiazd.

Programy na żywo dostarczają emocji nie tylko widzom, ale także i prowadzącym, którym czasami wymykają się na wizji słowa powszechnie nieparlamentarne. Przykładem może być Marcin Meller, który w „Drugim śniadaniu mistrzów” bardzo dosadnie skomentował pomysł przystąpienia liberalnych przedstawicieli PIS do PO.

Do grona przeklinających prezenterów zalicza się także Kamil Durczok. Co prawda nagranie, w trakcie którego Durczok w barwny sposób wyraża swoje niezadowolenie z powodu ubrudzonego stołu, nie pochodzi z programu live, jednak nie sposób o nim nie wspomnieć w kontekście wpadek.
Wśród dość żenujących sytuacji, do których doszło w trakcie programu na żywo, możemy wymienić także zachowanie Ashtona Kutschera, który w programie Ellen DeGeneres rozebrał się do naga. Wcześniej w rozmowie z prowadzącą gwiazdor sam stwierdził, że nagość jest doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi.{{}}