Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Portfolio > Samyang 7.5mm > Zabytkowa dzielnica Katowic - NIKISZOWIEC

Zabytkowa dzielnica Katowic - NIKISZOWIEC

Piątek 23 grudnia 2011, przez Radosław Sobik

Tym razem zapraszam na spacer po zabytkowej dzielnicy Katowic. O Nikiszowcu słyszałem już wiele razy i mimo iż przebywam często w pobliżu dopiero teraz udałem się z zamiarem wykonania wirtualnej wycieczki.
Na „wycieczkę“ zabrałem mój turystyczny zestaw micro 4/3, znowu przekonałem się, że samyang 7.5mm niczym nie ustępuje Sigmie 8mm za to daje możliwość uzyskania panoramy o większej rozdzielczości oraz lepszej ostrości zwłaszcza na krawędzi zdjęcia. Dzięki uprzejmości firmy foto-tip równocześnie razem z obiektywem testuję statyw węglowy TRIOPO GT-3228X8C.
To kolejna zaleta tego zestawu waga! Jedynej rzeczy jakiej mi brakuje to wężyk do wykonywania ładny zdjęć w technologi HDR w wnętrzach. No ale to małe szczegóły. Mimo iż sesja wykonana zimową porą udało mi się oddać charakter tego robotniczego osiedla.

Kliknij obraz nad tekstem lub ikonę aparatu aby wyświetlić wirtualną wycieczkę.


Zobacz on-line : wirtualny nikiszowiec