Strona główna > Portfolio > Fotografia mieszkań na sprzedaż

Fotografia mieszkań na sprzedaż

Wysokiej jakości zdjęcia mieszkań to gwarancja szybkiej sprzedaży. Zastanawialiście się dlaczego tak się dzieje? Zapraszam do krótkiej refleksji na ten temat.

Specjalizuję się w fotografii wnętrz i nieruchomości na sprzedaż. Współpracuję z kilkoma agencjami nieruchomości na śląsku oraz z klientami prywatnymi dostarczając wysokiej jakości zdjęcia mieszkań i domów. W wybranych nieruchomościach tworzę wirtualny spacer. Dziś podczas sesji zdjęciowej zapytałem agenta o ostatnią sesję zdjęciową i czy dostarczone zdjęcia były zadowalające, nie zauważyłem aby pojawiły się na ich stronie internetowej.

Sesja zdjęciowa kawalerki na Śląsku
Sesja zdjęciowa kawalerki na Śląsku
Sesja zdjęciowa kawalerki na wynajem na Śląsku

Mieszkanie było już sprzedane wystawione w cenie rynkowej! sesja miała miejsce kilka dni temu. Nie jest to odosobniony przypadek, wcześniej pisałem o słonecznym mieszkaniu w Katowicach, które sprzedało się również bardzo szybko.

Meble Kuchenne Palarczyk
Nowoczesna Kuchnia
Nowoczesna kuchnia

Podczas sesji staram się wykonać 1-2 zdjęcia te wyjątkowe, przedstawiające mieszkanie z jak najlepszej strony. To zdjęcia salonu, ładnej kuchni lub łazienki, które zostanie umieszczone jako zdjęcie główne w ogłoszeniu z ofertą. W każdym pomieszczeniu wykonuję 2 lub 3 zdjęcia, widok z balkonu lub okna, fotografuję klatkę schodową, windę jeżeli taka jest oraz budynek z zewnątrz - kilka ujęć z różnej strony. Zadaniem tego pierwszego zdjęcia jest zwrócenie uwagi jak największej ilości poszukujących mieszkania. Reszta to czysta matematyka. W większej grupie znajduje się więcej chętnych do zakupu nieruchomości.

Sesja zdjęciowa mieszkania w Katowicach
Sesja zdjęciowa mieszkania w Katowicach
Sesja zdjęciowa mieszkania w Katowicach, widok na strefę wypoczynku
Radosław Sobik projekt: Archaz

Szukam mocnych stron nieruchomości. Zieleń wokół budynku, plac zabaw, wcześniej wspomniana winda to takie mocne punkty - wybór zostawiam zamawiającemu - to on kieruję ofertę dla wybranej grupy. Mieszkanie na parterze najczęściej oferowane jest osobą starszym dlatego nie będziemy w ogłoszeniu eksponować placu zabaw tylko zieleń, ławkę i siłownię.