Portfolio

Zapraszam Cię do fascynującej podróży po moim portfolio, w którym prezentuję nie tylko wirtualne spacery, ale również fotografie wnętrz. Każde zdjęcie i każdy wirtualny krok to efekt lat mojego doświadczenia, podczas których przeprowadziłem setki sesji. Poniżej znajdziesz jedynie wybrane, najbardziej wyjątkowe momenty, które zatrzymałem dla Ciebie.

W moich pracach staram się uchwycić nie tylko estetykę przestrzeni, ale także emocje, jakie one generują. Wirtualne spacery pozwalają odkrywać detale, których nie sposób zobaczyć na zwykłych zdjęciach. To interaktywna podróż, która przeniesie Cię w różne zakątki piękna i stylu.

Sesja zdjęciowa kawalerki na Śląsku - Strefa TV
Strefa TV
Sesja zdjęciowa kawalerki na Śląsku

Wykonując setki sesji, zdobyłem doświadczenie, które pozwala mi oddać unikalny charakter każdego wnętrza. Przywołuję do życia historie przestrzeni, ukazując, jak różnorodne style, kolory i detale wpływają na atmosferę otoczenia.

W moim portfolio znajdziesz zarówno wirtualne wycieczki, jak i uchwycone fotografie wnętrz, tworząc zrównoważoną kolekcję inspirujących obrazów. Odkrywaj ze mną świat piękna, który skrywa się zarówno w wirtualnych przestrzeniach, jak i rzeczywistym życiu. Gotów na tę wyjątkową podróż? Let’s dive in and explore together!

Sanktuarium w Rudach Wielkich

Sanktuarium w Rudach Wielkich

Prezentowana wirtualna wycieczka przedstawia wnętrza zabytkowego sanktuarium Matki Bożej Rudzkiej. Wycieczka składa się z czterech panoram wnętrz sanktuarium w tym jedna w kaplicy z cudownym (...)

Zamek Grodziec

Zamek Grodziec

Zapraszam do obejrzenie kilku panoram 360 z zamku Grodziec. Jedną z nich udało mi się sfotografować przed weselną imprezą - zobaczcie jak może wyglądać taka uroczystość przeprowadzona na zamku. (...)

Katedra w Bydgoszczy

Katedra w Bydgoszczy

Tym razem zapraszam ponownie do Bydgoszczy, udało mi się zakończyć pracę nad panoramami wnętrza Bydgoskiej Katedry. Wcześniej już publikowałem Gigapanoramę z wnętrza tego sanktuarium. Wirtualna (...)

Zamek Wleń

Zamek Wleń

Prezentacja zawiera 1 panoramę ruin zamku Wleń, który powstał na miejscu istniejącego wcześniej grodziska oraz jedna przedstawiająca pałac Lenno. Grodzisko to w roku 1108 zostało podniesione do (...)

Franciszkanie w Wieliczce

Franciszkanie w Wieliczce

Wirtualna wycieczka po XVII wiecznym klasztorze oo. Franciszkanów w Wieliczce.
Kościół ten został wybudowany w stylu barokowym w latach 1624-1626 z inicjatywy Zygmunta III Wazy i był pierwszą (...)

Katedra pw. św Wawrzyńca - Lugano

Katedra pw. św Wawrzyńca - Lugano

W czasie pobytu w Szwajcarii oprócz penetrowania górski szlaków, staraliśmy się zwiedzać również miasta. Oczywiście w grę wchodziły tylko te w okolicy kantonu Valais. Przy okazji dodam, że bazą (...)

Parafia pw. św. Jadwigi w Gryfowie Śląskim

Parafia pw. św. Jadwigi w Gryfowie Śląskim

Kolejna partia panoram sferycznych, tym razem przedstawiająca zabytkowe wnętrze kościoła pw. św Jadwigi w Gryfowie Śląskim.
Na uwagę zasługuje nagrobek rodziny Schaftgotschów (właścicieli (...)

Hotel Cumulus w Będzinie

Hotel Cumulus w Będzinie

Tym razem zapraszam do Hotelu Cumulus w Będzinie. Prezentacja wnętrz hotelu, spa i restauracji za pomocą panoram sferycznych było bardzo ciekawym wyzwaniem. Założeniem było wykonanie (...)

Zamek w Toszku

Zamek w Toszku

Prezentacja przedstawia Zamek w Toszku. Panoramy wykonałem tego samego dnia co te w Zamku w Będzinie. Historię zamku i informacje o jego losach znajdziemy na oficjalnej stronie zabytku. (...)