Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Wirtualne Spacery Google Street View

Wirtualne Spacery Google Street View

Jestem rekomendowanym fotografem Google, mogę wykonać dla Państwa Wirtualny Spacer w ramach projektu Google Street View | Trusted (wcześniej Business View w Mapach Google oraz Google Zdjęcia Firmowe), który jest podobny do projektu STREET VIEW (widok panoramiczny z ulicy) z tym, że prezentujący wnętrza firm. W ramach projektu wykonuję również zdjęcia tradycyjne ważnych miejsc, które zostaną umieszczone w Państwa firmowej wizytówce GOOGLE+.
Google Street View

Jako pierwszy Rekomendowany Fotograf Google na Śląsku, uzyskałem możliwość fotografowania dużych obiektów nawet do 500 panoram w projekcie!

Radosław Sobik Najlepszy Specjalista Znajdziesz mnie na liście rekomendowanych fotografów Google.

Ten projekt ma na celu ułatwienie Przedsiębiorcom dotarcie do klientów i zachęcenie klientów (korzystających z wyszukiwarki Google) do odwiedzenia firmy, sklepu, restauracji. Odbywa się to w ten sposób, że już w wynikach wyszukiwania w Google albo Google Maps, na Państwa stronie/wizytówce widać wnętrze lokalu w panoramicznej wycieczce wirtualnej. Można spacerować po salach, oglądać wystrój, wyposażenie, artykuły handlowe.

Usługa Google Street View znacznie poprawia widoczność wizytówki w wynikach wyszukiwania!

Gotowy wirtualny spacer można łatwo umieścić na swojej stronie, w artykule sponsorowanym oraz na stronach partnerów. Dodatkowo można generować linki, które publikując np Facebooku szybko przeniosą do wybranego miejsca.


Zobacz wirtualny spacer w Mapach Google

Portfolio - Wirtualne Spacery

Street View Trusted Cennik:


Głównym kryterium branym pod uwagę podczas wyceny jest ilość panoram - 1 panorama to jeden punkt (jedno zdjęcie panoramiczne).

Panoramy wykonywane są co 4 metry tak aby osoby "spacerujące" mogły dokładnie obejrzeć miejsce i produkty oferowane przez firmę.

Podane ceny są orientacyjne ponieważ w każdym przypadku staram się wycenić usługę za całość tak aby w trakcie sesji pracować swobodnie.

Gwarancja Jakości!
Płatność po wykonaniu usługi tylko wtedy kiedy sesja zdjęciowa zostanie zaakceptowana przez klienta.
Po wykonanej sesji oddaję cały materiał a wybrane panoramy mogę opracować tak aby mogły działać w Facebook’u.

Wirtualny Spacer Street View to nie tylko nowoczesna galeria, podpowiem jak to narzędzie wykorzystać w marketingu internetowym.

Obsługuję firmy na śląsku, oraz w innych województwach (Wystarczy złożyć zapytanie)
Street View w Mapach Google Śląsk: Katowice. Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik, Żory, Częstochowa, Racibórz, Tychy, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź.

Twój Rekomendowany Fotograf Google - Radosław Sobik
Zadzwoń! tel. 609 217 260

lub napisz [email protected]