Radosław Sobik Fotografia Katowice, Śląskie

Od ponad dziesięciu lat tworzę wirtualne spacery i panoramy 360. Aktywnie uczestniczę w programie Google Street View Trusted. Tworzę wirtualne spacery w technologii Google Street View w bardzo wysokiej jakości. Fotografuję wnętrza i nieruchomości. Witam na mojej stronie.

Strona główna > Fotografia wnętrz i nieruchomości

Fotografia wnętrz i nieruchomości

Zaprezentowanie nieruchomości na zdjęciach w jak najlepszym świetle może uczynić ofertę niezwykle atrakcyjną oraz przełożyć się na satysfakcjonujące efekty w postaci wielu zainteresowanych klientów. Profesjonalnie wykonana fotografia nieruchomości przyciąga uwagę i mocno angażuje. Większość nabywców w pierwszej kolejności patrzy właśnie na zamieszczone przy ofercie zdjęcia i na ich podstawie wyrabia wstępną opinię. Fotografie powinny więc podkreślać wszystkie zalety pomieszczeń, a nawet uchwycić klimat danego wnętrza i w ten sposób znacznie zwiększyć szansę sprzedaży czy wynajmu.

„Profesjonalna fotografia wnętrz i nieruchomości daje możliwość atrakcyjnego przedstawienia każdego wnętrza. Ciekawe zdjęcia sprawiają, że ogłoszenie sprzedaży lub najmu przestaje być nudne i w sposób szczególny wyróżniają się spośród innych ofert.“

Fotografia wnętrz, Katowice - mieszkanie na wynajem długoterminowy

Zdjęcia na najwyższym poziomie
Od fotografa wymagany jest profesjonalizm, pełne zaangażowanie, doświadczenie i dbałość o detale, a także umiejętna obróbka zdjęć. Dzięki wprawnemu oku, doświadczeniu i prawidłowemu operowania światłem, a także cierpliwości i dokładności jestem w stanie zaoferować zdjęcia wysokiej jakości, które zainteresują klientów i pomogą wyróżnić nieruchomość spośród wielu innych dostępnych na rynku ofert.

Fotografia wnętrz. Sypialnia z kwiecistym motywem na ścianie

Dla kogo jest ta oferta?
Swoje usługi kieruję do agencji i agentów nieruchomości, projektantów wnętrz, osób prywatnych chcących szybko sprzedać swoją nieruchomość, producentów mebli na wymiar, producentów kuchni oraz innych wykonawców (schody, podłogi, sztukaterie, kafelki). Dzięki wykonanym przez mnie zdjęciom będą Państwo mogli jak najkorzystniej zaprezentować dane pomieszczenia, uczynić ofertę bardziej atrakcyjną i wyróżnić się spośród konkurencji, a tym samym przyciągnąć więcej klientów. Bogate portfolio fotografii nieruchomości wzmocni wizerunek i przekona klienta, że to właśnie wam warto powierzyć sprzedaż nieruchomości.

Fotografia mebli kuchennych

Fotografia wnętrz dla Studia mebli kuchennych
Swoją przygodę z fotografią wnętrz rozpocząłem od wykonywania zdjęć dla lokalnego studia mebli na wymiar. Obecnie posiadam bardzo bogate portfolio klientów wykonujących meble kuchenne na śląlsku oraz setki wykonanych sesji zdjęciowych prezentujących pracę stolarza i wizję projektantów. Zdjęcia te z powodzeniem wykorzystywane są na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Tworzę proste filmy reklamowe do wykorzystania na Facebook'a i Youtube
Podczas wykonywania sesji zdjęciowej mogę nagrać materiał i zmontować film fotografowanego wnętrza. Filmy takie wykonuję dla architektów wnętrz, stolarzy i studiów kuchennych oraz biur nieruchomości.

Łazienka zaprojektowana przez TokaHome

Fotografia wnętrz | łazienki i małe pomieszczenia
O ile w przypadku salonu, sypialni, przestrzeni biurowych fotograf ma sporo miejsca na wykonanie dobrych zdjęć to w łazience mamy spory problem ze względu na wielkość pomieszczenia (nie dotyczy łazienek większych niż 15m2). Kolejnym problemem są lustra i odbijające powierzchnie np. szklane kabiny prysznicowe. Jako fotograf wiem jak najlepiej się ustawić w tych trudnych warunkach, jak ustawić statyw fotograficzny aby wykonać piękne zdjęcie nawet tych najmniejszych fotografowanych wnętrz. Wykonałem wiele zdjęć pięknych łazienek oraz boksów łazienkowych w salonach sklepowych.

Wysokiej jakości fotografia wnętrz pozwoli przyspieszyć sprzedaż czy wynajem, a dla producentów mebli, wykonawców oraz projektantów będzie stanowiła doskonałą reklamę zrealizowanych do tej pory projektów, bez konieczności korzystania z wizualizacji.

Fotografia mebli kuchennych

Fotografia nieruchomości cennik:

  • małe mieszkania 1 pokojowe - 250 zł.
  • mieszkanie - 300 zł
  • dom - 450 zł.
  • dodadatkowo film - do ustalenia
  • wirtualny spacer - do ustalenia

Oferta dla architektów, Fotografia wnętrz cennik:

  1. 10 zdjęć - 500 zł.
  2. 20 zdjęć - 800 zł.
  3. Każde kolejne ujęcie 30 zł.
  4. Prosty materiał filmowy od 500 zł.

Wybrane zdjęcia: