Strona główna > Portfolio > Cobu Design Katowice

Cobu Design Katowice

Wirtualna wędrówka przenosi nas tym razem do serca rewitalizowanej fabryki porcelany w Katowicach, przy ulicy Porcelanowej 23. Witamy w showroomie firmy Cobu Design, gdzie design staje się rzeczywistością.

Cobu Design to nie tylko biuro projektowe, lecz także kreatywna pracownia, w której meble biurowe stają się dziełami sztuki. Przez 19 interaktywnych panoram 360° zabierzemy Cię w podróż przez ich wyjątkową ekspozycję, gdzie każdy mebel jest nie tylko obiektem funkcjonalnym, ale także inspiracją dla nowoczesnych przestrzeni biurowych.

Znajdziesz tu nie tylko miejsce, gdzie projektanci przenoszą pomysły na papier, ale również przestrzeń, gdzie te koncepcje nabierają rzeczywistego kształtu. Dotknij, zobacz, a może nawet poczuj kreatywną energię płynącą z mebli Cobu Design.

Firma może poszczycić się licznymi realizacjami na terenie Śląska i całej Polski, co czyni ją jednym z najbardziej renomowanych projektantów wnętrz w kraju. Znajdź inspirację na Facebookowym profilu Cobu Design, gdzie regularnie aktualizowane są informacje o szkoleniach i warsztatach skierowanych do architektów i projektantów wnętrz.

Przygotuj się na fascynującą opowieść o Cobu Design, uwiecznioną w 19 panoramach 360°. Gotów na podróż przez ich designerskie universum? Zapraszam Cię na wirtualną wyprawę po inspiracji!